MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Avant 528 – Idealny do zakładania ogrodów - MASZYNY W OGRODZIE
10579
post-template-default,single,single-post,postid-10579,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Blog

Avant 528 – Idealny do zakładania ogrodów

  |   Aktualności, Ładowarki Avant

Planując swoje prace w ogrodzie dobrze jest wcześniej zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Pierwsze oznaki wiosny powoli już się nam pokazują, jest więc najwyższy czas na właśnie takie inwestycje.

Doskonale zdawała sobie z tego sprawę firma „Zielona Wytwórnia” z Krakowa. Poszukiwali oni sprzętu, który będzie im pomocny przy zakładaniu ogrodów. Urządzenie musiało być wielofunkcyjne, aby spełnić wszystkie wymagania, jakie postawi przed nim operator.

Z takimi wyzwaniami najlepiej poradzi sobie nasz AVANT! Pierwszy kontakt został nawiązany na początku roku, dzięki czemu udało się pozyskać maszynę jeszcze z wyprzedaży rocznika 2016. Ostatecznie wybór padł na model 528 z typowymi narzędziami ogrodniczymi – glebogryzarką separacyjną, standardową łyżką, równiarką oraz minikoparką.

Na początku marca nastąpiło pierwsze uruchomienie maszyny. Avant doskonale poradził sobie z przygotowanymi dla niego zadaniami. Nowi właściciele nie ukrywali zadowolenia z efektów wykonywanej pracy. Teraz tylko czekać, aż Avant 528 będzie uszczęśliwiał ich klientów.

Avant 528 z glebogryzarką

Avant 528 z glebogryzarką

Avant 528

Glebogryzarka na Avancie 528

ŁADOWARKI AVANT

AUTHOR - Aleksandra Smolińska