MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
MASZYNY W OGRODZIE | Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL
10245
page,page-id-10245,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL

Szyfrowane połączenie

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL

Na naszym sklepie nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo. W trosce o prywatność Twoich danych na stronie internetowej stosowany jest certyfikat SSL. Potwierdza on szyfrowanie danych pomiędzy Tobą, a naszym serwerem i dzięki temu możesz być pewien, że cała komunikacja jest utrzymana w prywatności.

Na naszej stronie:

Jesteś pewny, że Twoje dane są całkowicie bezpieczne, a szyfrowane połączenie zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

Zgodnie z art. 36 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych administratorzy strony mają obowiązek zapewnienia klientom prywatności. W trosce o Wasze bezpieczeństwo nie mamy żadnych wątpliwości, że jest to niezwykle istotne.

Certyfikat zawsze jest wystawiany przez niezależnego wydawcę. Masz pewność, że został on stworzony i zatwierdzony przez profesjonalistów.

Jak rozpoznać certyfikat na naszej stronie?

Zazwyczaj strony internetowe dostępne są pod adresem http://. Przed adresem naszej strony zauważycie natomiast znak https://. Takie oznaczenie znacie m.in. z różnych paneli logowania i to własnie zapewnia bezpieczeństwo naszej witryny.