MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Gardenia 2017 – rewelacyjne rozpoczęcie sezonu - MASZYNY W OGRODZIE
10603
post-template-default,single,single-post,postid-10603,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Blog

Gardenia 2017 – rewelacyjne rozpoczęcie sezonu

  |   Aktualności

Grillo na targach Gardenia 2017 w PoznaniuJak co roku – gościliśmy na targach Gardenia 2017 w Poznaniu w dniach 2-4 marca. Firma SERAFIN PUH oddała w ręce Klientów 2 stoiska, na których prezentowaliśmy nasze marki – Avant, Grillo, R2, Muthing oraz Damcon – nowość w naszej ofercie.

Stoisko Grillo wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród Klientów – głównie za sprawą nowości, które prezentowaliśmy. A były to:

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również nasz najlepszy mały zestaw dla firm zakładających ogrody – ciągnik jednoosiowy Grillo G 110 z niezawodną glebogryzarką separacyjną CONDOR 62 LIGHT.

Liczba osób, z którymi spotkaliśmy się na Gardenii – zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów – przerosła nasze oczekiwania. Zapowiada to bardzo ciekawy sezon, na który jesteśmy w pełni przygotowani. Zaledwie parę dni po samym wydarzeniu możemy już powiedzieć, iż wystawa okazała się dla nas bardzo owocna – natychmiast sprzedał się siewniczek, karczownica oraz zestaw jednoosiowy do zakładania ogrodów. Do końca miesiąca Klienci, którzy odwiedzili nas na targach mają okazją nabyć nasze urządzenie w wyjątkowych cenach!

Na szczególną uwagę zasługuje realizacja Climbera 10, który 4 dni po targach trafił już do pracy! Zachęcamy do zapoznania się z materiałami od naszego nowego Klienta, który pracuje już tą niesamowicie wydajną maszyną w swoim gospodarstwie szkółkarskim! LINK TUTAJ.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym. Do zobaczenia na Gardenii 2018, a my tymczasem przygotowujemy się do kolejnej wystawy – na targi Agrotech w Kielcach 🙂

 

AUTHOR - Aleksandra Smolińska