MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Gardenia 2020 – wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej - MASZYNY W OGRODZIE
11695
post-template-default,single,single-post,postid-11695,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Gardenia 2020 – wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej

  |   Aktualności

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA  to od lat nasz obowiązkowy punkt w kalendarzu wystawienniczym.  Gardenia to nie tylko jedna z największych w Europie imprez branży ogrodniczej, to również umowny początek sezonu dla wszystkich przedsiębiorców oraz punkt wyjścia do planowania działań i aktywności w najbliższych miesiącach.

Uważana niejako za kreatora rynku ogrodniczego, umożliwia zapoznanie się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie, wszelkimi innowacjami i nowinkami z całego świata.

Dla nas udział w targach Gardenia to świetna okazją zaprezentowania naszych maszyn szerszemu gronu profesjonalistów, oferującemu różne usługi ogrodnicze.

Do Poznania wzięliśmy ze sobą

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Cieszy nas kiedy mamy szanse pokazać nasze maszyny, przedstawić ich funkcje, odpowiedzieć na Wasze pytania.

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK