MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Ładowarka Avant niezbędna do zakładania ogrodu. - MASZYNY W OGRODZIE
10036
post-template-default,single,single-post,postid-10036,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Blog

Ładowarka Avant niezbędna do zakładania ogrodu.

  |   Ładowarki Avant

Stojąc przed zadaniem założenia ogrodu, każdy ogrodnik musi zdecydować się przede wszystkim na rzeźbę terenu. Oznacza to czy ma w planach wykonać pagórki, czy też idealnie prosty teren. Wykorzystując ładowarkę Avant z łyżką 4 w 1, wszystkie architektoniczne założenia dla ogrodu mogą być wykonane w krótkim czasie.

Glebę należy przygotować

Możemy mieć do czynienia z różnymi rodzajami gleby, zatem jeśli jest ona żyzna wystarczy samo jej przekopanie i pomiar odczynu. W przypadku gdy mamy ziemię mniej żyzną, trzeba pokryć jej powierzchnię 25 centymetrową warstwą żyznej gleby. Łyżka 4w1 będzie tu pomocna nie tylko przy załadunku, ale też przy obniżaniu terenu lub zbieraniu kamieni

• ładowarka Avant seria 200

Załóż nawadniający system – to się opłaca.

Kopanie rowów i dołów pod system nawadniający czy jakiekolwiek okablowanie, jest praco- i czasochłonne. W tym przypadku świetnie poradzi sobie koparka łańcuchowa Avant. Jest zaprojektowana z przeznaczeniem do zadań specjalnych, aby wykonać precyzyjne cięcia. System nawadniania okaże się bardzo pomocny w Twoim ogrodzie, a oświetlenie elektryczne wydobędzie jego urok o zmroku.

• koparka łańcuchowa do wykopu liniowego
• minikoparka

Nic tak nie cieszy oka, jak zadbany trawnik.

Dla efektu doskonałego wzrostu roślinności konieczne jest spulchnienie gleby. W tym momencie niezbędna jest glebogryzarka separacyjna. Oszczędzając naszą siłę oraz czas, a także dająca efektywny wynik pracy, glebogryzarka spulchni ziemię i odpowiednio ją napowietrzy. Ponadto specjalny bęben ukryje kamienie pod warstwą gleby, dzięki czemu powierzchnia ogrodu jest ich pozbawiona. Na tak przygotowanym terenie trawnik będzie miał świetne warunki do prawidłowego i równomiernego wzrostu.
• glebogryzarka separacyjna
• kosiarka z zasobnikiem
• kosiarka bez zasobnika

Architektura roślinności w ogrodzie.

Często ulubionym etapem prac ogrodnika jest zasadzanie roślin. To ostatnie czynności przy tworzeniu ogrodu, aby można było cieszyć się jego pięknem. Jak każda praca, tak i ta wymaga czasu i nakładu pracy. Jednak przy użyciu ładowarki Avant wszystko może przebiegać szybciej i sprawniej przy znacznie mniejszym wysiłku. W efekcie ujrzymy nasz ogród szybciej w całej okazałości.

Ładowarka Avant 225

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK