MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Maszyny w akcji to jest TO! - MASZYNY W OGRODZIE
11520
post-template-default,single,single-post,postid-11520,single-format-audio,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Maszyny w akcji to jest TO!

  |   Aktualności

Premierowa edycja targów Green Area Show, która miała miejsce 2 i 3 października na warszawskim torze wyścigów konnych „Służewiec”, przyciągnęła tłumy zwiedzających, a jej format okazał się strzałem w dziesiątkę! Standardowe stoiska zamieniono na plac pokazowy, a czyste i lśniące maszyny przybrały bardziej roboczy wygląd. Głównym zamysłem targów było pokazanie możliwości urządzeń  podczas realnych zadań, które miały do wykonania.

Na stanowisku Serafin Maszyny można było zobaczyć imponującą ilość urządzeń. Maszyny intensywnie pracowały pokazując swoje możliwości  i zalety. Z jednej strony było dużo ziemi, błota, kamieni i trawy, z drugiej były katalogi, ulotki i specjalnie przygotowane na  ten dzień oferty.  Na trzech modelach miniładowarek Avant zaprezentowaliśmy m.in. łyżkę 4w1, równiarkę niwelacyjna, wiertnicę i łyżkę przesiewową. Dodatkowo, ciągniki jednoosiowe Grillo wraz z glebogryzarkami pokazały jak przygotować grunt pod założenie trawnika. Na targach były również karczownice Climber 8.22 i 10 AWD 27 oraz  kosiarka Grillo model FD 450. Mimo, że nie brały udziału w pokazach, również wzbudziły spore zainteresowanie przedstawicieli firm komunalnych i ogrodniczych.

Każdy kto był zainteresowany kupnem maszyny miał okazję wsiąść za jej stery, sprawdzić łatwość obsługi i funkcje, które oferuje. Wszystko to w asyście naszych doradców, którzy służyli swoją wiedzą i doświadczeniem. Aktywne pokazy maszyn zgromadziły sporą publiczność i pokazały, że targi maszyn rolniczych, ogrodowych czy budowlanych powinny zmieniać formułę na podobną do tej, którą zaproponowało Green Area Show – połączenie spotkań biznesowych, ekspozycji sprzętu z ich pracą maszyn „w terenie”.

Zdjęcia autorstwa Pana Jana Barańskiego z wydawnictwa Posbud.

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK