MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
maszynywogrodzie.com – internetowy sklep z profesjonalnymi maszynami ogrodniczymi - MASZYNY W OGRODZIE
7178
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7178,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

maszynywogrodzie.com – internetowy sklep z profesjonalnymi maszynami ogrodniczymi

Logo MASZYNYOGRODNICZE

Poznaj nas i zaufaj naszej firmie

Od 2005 roku z ogromnym zaangażowaniem rozwijamy naszą firmę – Serafin P.U.H. – która działa na rynku maszyn i urządzeń dla ogrodnictwa, prac komunalnych i budownictwa.

Produkty przez nas promowane można spotkać w wielu polskich firmach. Naszą wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Zdobyliśmy zaufanie wielu firm z różnych branż, dla których niezawodność to absolutny priorytet.

W obecnych czasach – stałych zmian ekonomicznych w Polsce i na świecie – pojawia się wiele trudności, które staramy się pokonywać. Dostosowujemy się do zmieniającego się świata i wywiązujemy się z obowiązków stawianych przez naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest fachowe doradztwo oraz obsługa posprzedażowa obsługa, która bywa zaniedbywana.

Naszym celem i misją jest budowanie marki, która zapewnia zadowolenie i stabilizację pracowników, budzi szacunek dostawców oraz Klientów. Cenimy sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania, dlatego nasza oferta obfituje w urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.

W październiku 2016 roku zdecydowaliśmy się otworzyć sklep internetowy maszynywogrodzie.com, który umożliwia naszym klientom błyskawiczne zamawianie maszyn i części oraz samodzielną konfigurację poszczególnych urządzeń.

W naszej ofercie dostępnej na stronie znajdą Państwo najwyższej klasy maszyny ogrodnicze, które przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i dla pasjonatów zieleni, którzy stawiają na sprawdzone i niezawodne marki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań służymy pomocą i fachowym doradztwem.