MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Nasz serwis maszyn - MASZYNY W OGRODZIE
7904
page-template-default,page,page-id-7904,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Nasz serwis maszyn

Serwis i części
Piotr Graboś +48 668 846 965
piotr.grabos@maszynywogrodzie.com

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów co do opieki serwisowej, zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. Zajmujemy się serwisem nowych i używanych maszyn, dokonujemy okresowych przeglądów technicznych oraz dysponujemy serwisem mobilnym, który działa na terenie całego kraju. Na nasz zespół składa się 9 doświadczonych serwisantów, którzy zajmują się wszelkiego rodzaju maszynami.

Nigdy nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Nigdy nie kierujemy się zasadą „sprzedaj i zapomnij”. Każde podjęcie współpracy z naszą firmą wiąże się z obowiązkami, które zostają na nas nałożone jako na dostawcę. Każda dostawa do klienta poprzedzona jest oględzinami technicznymi i sprawdzeniem przez serwisantów urządzenia. Duże doświadczenie w praktycznej obsłudze maszyn pozwala także na profesjonalne doradztwo i pomoc w uruchomieniu u klienta.

Służymy także pomocą w kwestii części zamiennych. Osobny dział w naszej firmie zajmuje się wyłącznie doradztwem oraz przyjmowaniem zamówień na podzespoły do maszyn. Na stanie magazynowym posiadamy większość szybko rotujących części jak noże, paski, itd. W przypadku gdybyśmy nie dysponowali daną częścią jesteśmy ją w stanie błyskawicznie sprowadzić do Polski. Klient nie musi się więc martwić, że usterka jego maszyny uniemożliwi mu pracę na długie tygodnie.