MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Climber 10 z napędem 4×4 w gospodarstwie szkółkarskim – okolice Zgorzelca - MASZYNY W OGRODZIE
zakup kosiarki Climber, kosiarka Climber, karczownica Climber
10596
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10596,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Climber 10 z napędem 4×4 w gospodarstwie szkółkarskim – okolice Zgorzelca

Data

Marzec 09, 2017

Kategoria

Kosiarki do wysokiej trawy i na zbocza

Szczegóły

Na początku marca 2017 dokonaliśmy dostawy najnowszej karczownicy Climber 10 dla naszego nowego klienta – Pana Piotra Exnera – którego poznaliśmy podczas targów ogrodniczych Gardenia w Poznaniu. W ciągu paru dni dostarczyliśmy urządzenie do gospodarstwa szkółkarskiego Pana Piotra w miejscowości Czerwona Woda (okolice Zgorzelca, woj. dolnośląskie), po czym urządzenie natychmiast zostało skierowane do pracy.

Maszyna w 100% spełniła oczekiwania klienta – jest stabilna, niesamowicie wydajna i bezpieczna dla zasadzonych na ogromnej powierzchni (140 hektarów) świerków. Kluczowe dla użytkownika były także kompaktowe wymiary, aby podczas przejazdu nie narażać rosnących drzewek na zniszczenie i móc się swobodnie między nimi poruszać.

Urządzenie doskonale spisuje się – dzięki swojej zwrotności i wydajności – w międzyrzędziach, w których niezbędne jest koszenie i mielenie trawy oraz krzaków, które wyrosły obok zasadzonych świerków. Climber doskonale przygotowuje teren pod dalsze prace, między innymi przycinanie oraz późniejsze opryskiwanie.

Dziękujemy za zaufanie!

Urządzenie: