MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Dostawa karczownicy Climber 10 AWD 27 do Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu - MASZYNY W OGRODZIE
climber 10, kosiarka samojezdna Grillo, grillo climber 10 awd 27, climber grillo
10762
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10762,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Dostawa karczownicy Climber 10 AWD 27 do Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu

Data

Lipiec 28, 2017

Kategoria

Kosiarki do wysokiej trawy i na zbocza

Szczegóły

21 lipca wspólnie z dealerem – firmą ROLPOL S.C. z województwa opolskiego – dostarczyliśmy naszego największego Climbera serii 10 do Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu. Dostawa poprzedzona była przetargiem publicznym, w którym pokonaliśmy konkurencyjne maszyny z Niemiec i Francji.

Specyfikacja przetargowa obejmowała oprócz ceny także okres gwarancji oraz czas na interwencję serwisu. Climber serii 10 oprócz piorunującego wrażenia podczas pracy wypada także bardzo dobrze na papierze – kryteria co do wskazanej przez zamawiającego maszyny obejmowały między innymi wydajność, gabaryty, wielkość kół, moc silnika, kąt pracy na zboczach, szerokość koszenia i wiele innych parametrów, które przez naszą flagową kosiarką były przekraczane w stosunku do wymagań.

Gratulujemy naszemu dilerowi wygrania przetargu oraz życzymy Przedsiębiorstwu Komunalnemu z Raciborza udanej pracy maszyną Grillo!

Urządzenie: