MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Dostawa traktorka Grillo G 110 do firmy usługowej JJG ze Śląska - MASZYNY W OGRODZIE
zestaw do zakładania ogrodów, glebogryzarka separacyjna
10842
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10842,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Dostawa traktorka Grillo G 110 do firmy usługowej JJG ze Śląska

Data

Styczeń 22, 2018

Kategoria

Ciągniki jednoosiowe, Glebogryzarki separacyjne

Szczegóły

Zimowa aura nie wpływa na zainteresowanie naszymi maszynami ogrodniczymi. W połowie stycznia 2018 roku dostarczyliśmy naszą najczęściej wybieraną konfigurację do firmy JJG Jacek Gieniusz z miejscowości Gierałtowice (koło Gliwic).

Właściciel firmy zdecydował się na zakup zestawu do zakładania ogrodów (traktorek benzynowy Grillo G 110 + glebogryzarka separacyjna Condor 62 LIGHT), który był poprzedzony spotkaniem w naszym biurze. Klient  – w związku z rozwojem firmy i pozyskaniem zleceń na zakładanie ogrodów – poszukiwał urządzenia zwrotnego, niezawodnego i wyposażonego w przystawkę, która najbardziej przyda się do rekultywacji trawników. Wybór padł więc na konfigurację z najczęściej wybieranym traktorkiem G 110, który dodatkowo został doposażony o zwykłą glebogryzarkę – jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, gdyż nie zawsze jest potrzeba angażowania separatora kamieni do lżejszych prac.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnych prac sprzętem Grillo i R2 🙂

Urządzenie: