MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
FD 450 w firmie usługowej FHU Załuccy - MASZYNY W OGRODZIE
kosiarka FD 450, grillo fd 450
10784
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10784,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

FD 450 w firmie usługowej FHU Załuccy

Data

Sierpień 04, 2017

Kategoria

Kosiarki zbierające

Szczegóły

Pod koniec czerwca 2017 dostarczyliśmy naszą niezawodną kosiarkę Grillo FD 450 dla Pana Tomasza z firmy FHU Załuccy. Urządzenie natychmiast po dostawie zostało skierowane do pracy.

Po kilku tygodniach użytkowania odwiedziliśmy Pana Tomasza podczas koszenia naszą maszyną. Na uwagę zasługuje fakt, iż Klient do maszyny nabył od razu zestaw do mulczowania, który stale wykorzystuje. Składa się on z 2 specjalnych noży domielających (nie posiadają tzw. płetw w stosunku do noży zbierających i są zaostrzone na dłuższej powierzchni) oraz zatyczki do kanału wlotowego, dzięki czemu FD 450 staje się kosiarką 2-funkcyjną. Cały zabieg koszenia u klienta (powierzchnia ok 12 arów) zajął ok 20 minut.

Pan Tomasz swoją nową kosiarkę wykorzystuje między innymi podczas koszenia u osób prywatnych oraz na różnego rodzaju osiedlach na terenie Krakowa – już wkrótce przedstawimy kolejne materiały z tych realizacji!

Nowy właściciel FD 450-tki jest zachwycony parametrami urządzenia – kompaktowe rozmiary pozwalają na pracę w każdych warunkach, a przednie kosisko umożliwia bardzo precyzyjne koszenie i zapewnia doskonałą widoczność dla operatora.

Pan Tomasz nie wyklucza doposażenia się – w przyszłym sezonie – w karczownicę serii Climber do ekstremalnych zadań 🙂

Urządzenie: