MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
MASZYNY W OGRODZIE | G 110 z glebogryzarką przeciwbieżną w firmie OGRODY PILARSCY
10984
single,single-portfolio_page,postid-10984,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

G 110 z glebogryzarką przeciwbieżną w firmie OGRODY PILARSCY

Data

Kwiecień 12, 2018

Kategoria

Ciągniki jednoosiowe

Szczegóły

W kwietniu 2018 roku dostarczyliśmy kolejną 110-tkę do firmy zakładającej ogrody – Ogrody Pilarscy z Tucholi (kujawsko-pomorskie). Wybór, którego dokonał właściciel – Pan Michał – to standardowa jednostka benzynowa Honda GX 390 oraz glebogryzarka przeciwbieżna 68 cm. W niedalekiej przyszłości zestaw ten zostanie rozbudowany o kolejne przystawki – między innymi glebogryzarkę separacyjną.

Z relacji od Pana Michała dowiedzieliśmy się, że jest bardzo zadowolony z wydajności zestawu. Miał on do czynienia z glebogryzarkami przeciwbieżnymi, jednak napędzanymi przez słabsze jednostki (ok. 5 KM), w wyniku czego na cięższej glebie często po prostu nie dawały rady ze względu na brak mocy. Sytuację to zmienia nasza niezawodna maszyna, która pozwoliła bez problemu uporać się z najcięższym kawałkiem ziemi, jaki zaraz po odbiorze urządzenia był dostępny (Pan Michał po dostawie do siebie przewiózł specjalnie maszynę w inne miejsce do testów).

Dziękujemy kolejnemu Klientowi.

Urządzenie: