MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Glebogryzarka separacyjna i brona wirnikowa do ładowarki Avant – Przybysławice - MASZYNY W OGRODZIE
9392
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9392,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Glebogryzarka separacyjna i brona wirnikowa do ładowarki Avant – Przybysławice

Data

Sierpień 08, 2016

Kategoria

Brony wirnikowe, Glebogryzarki separacyjne

Szczegóły

Pod koniec lipca 2016 roku „po sąsiedzku” przeprowadziliśmy rewitalizację trawnika, który był zniszczony pobliską budową. Niezbędne było usunięcie starego trawnika, zakopanie kamieni, wyrównanie całego terenu i zasianie nowej trawy. Do akcji zostały wysłane 2 ładowarki Avant – jedna z glebogryzarką separacyjną TST 130 HI, druga z broną wirnikowa MTZ 150 HI z siewnikiem mechanicznym. Teren był tak wymagający, że nie było możliwości uzyskania bardzo dobrego efektu bez zastosowania dwóch narzędzi aktywnych.

Efekt? – glebogryzarka separacyjna pozbyła się starego trawnika i zakopała kamienie – zarówno te, które były na powierzchni, jak i te ukryte na głębokości do 10 cm. Brona wirnikowa usunęła natomiast nierówności całego terenu, oraz te, które powstały w wyniku wybierania kamieni z ziemi. Zainstalowany dodatkowo siewnik na bronie pozwolił na zaoszczędzenie czasu i sił operatora.

Nasze glebogryzarki i brony mają zastosowania u wszelkiego rodzaju ładowarek (Avant, Bobcat, Schaffer) oraz u traktorów (jednoosiowych oraz dwuosiowych).

Urządzenie: