MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Profesjonalna kosiarka FD 450 w firmie Savona - MASZYNY W OGRODZIE
profesjonalna kosiarka, kosiarka z przednim kosiskiem, rider, grillo FD 450
10661
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10661,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Profesjonalna kosiarka FD 450 w firmie Savona

Data

Maj 09, 2017

Kategoria

Kosiarki zbierające

Szczegóły

Firma Savona Sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych, od pewnego czasu poszukiwała zwrotnego i wydajnego urządzenia, które pozwoli na efektywne utrzymanie terenów zielonych wokół siedziby firmy. Kosiarka FD 450, która przykuła uwagę właściciela firmy, była przez nas prezentowana na targach Agrotech w Kielcach i podczas pierwszego  testu miała rozwiać wątpliwości co do bezturbinowego systemu zbierania trawy.

Nasza maszyna w 100% spełniła oczekiwania Klienta! – sprawdzenie w terenie odbyło się w warunkach, których powinno się unikać – świeżo po opadach deszczu. FD 450 doskonale radził sobie z wysoką i gęstą trawą, nie pozostawiając resztek skoszonej trawy na ziemi. Klient szczególną uwagę zwrócił również na komfortową, elektroniczną regulację wysokości, niesamowitą zwrotność oraz możliwość podnoszenia kosiska i wysypywania zasobnika na określonej wysokości. Maszyna Grillo docelowo będzie każdorazowo opróżniała kosz na przygotowany pojazd z przyczepą.

Dziękujemy kolejnemu Klientowi za zaufanie!

Urządzenie: