MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Realizacja kosiarki Grillo FD 2200 w firmie Jartech z Konstancina-Jeziorny - MASZYNY W OGRODZIE
9280
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9280,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Realizacja kosiarki Grillo FD 2200 w firmie Jartech z Konstancina-Jeziorny

Data

Wrzesień 01, 2016

Kategoria

Kosiarki komunalne

Szczegóły

Nasza najpotężniejsza maszyna trafiła pod koniec lipca 2016 roku w ręce Pana Jarosława z firmy Jartech. Natychmiast po dostawie urządzenie zostało przetransportowane do miejsca pracy, które było dużym wyzwaniem, ze względu na obszar, na którym musi pracować. Kosiarka ma za zadanie między innymi kosić tereny wokół elektrowni i pod liniami energetycznymi wysokiego napięcia – w sumie 40 ha! Wyzwanie okazało się więc niemałe, zwłaszcza, że koszenie musi zostać uzupełnione o zbieranie trawy – również gdy jest mokra.

Po 2 miesiącach pracy FD 2200 spisuje się doskonale i właściciel jest zachwycony efektywnością przy wysokiej i mokrej trawie. Warto również wspomnieć o naszym serwisie w Mińsku Mazowieckim – firmie Centrum Serwisowe Jackonet – która pomaga nam w obsłudze posprzedażowej i realizuje przeglądy maszyny.

Urządzenie:

Ceny kosiarek komunalnych