MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
 • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
  32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
  biuro@maszynywogrodzie.com
  tel. +48 12 419 45 45
Realizacja kosiarki samojezdnej FD 450 – Częstochowa - MASZYNY W OGRODZIE
zakup kosiarki, kosiarka z wyładunkiem, kosiarka profesjonalna, kosiarka z koszem
10640
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10640,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Realizacja kosiarki samojezdnej FD 450 – Częstochowa

Data

Kwiecień 13, 2017

Kategoria

Kosiarki zbierające

Szczegóły

W pierwszej połowie kwietnia 2017 roku dostarczyliśmy naszą kosiarkę Grillo FD 450 dla klienta z okolicy Częstochowy. Użytkownikowi najbardziej zależało na:

 • dużej zwrotności
 • wysokiej wydajności
 • niezawodności
 • doskonałej jakości koszenia
 • wyładunku trawy bezpośrednio na przyczepę (oczekiwana wysokość: minimum 160 cm).

Podczas dostawy samej maszyny mieliśmy okazję przetestować ją w docelowym miejscu roboczym.

Po raz kolejny urządzenie nie rozczarowało Klienta i doskonale spełniło jego oczekiwania. Użytkownik – bazując na doświadczeniu z innymi kosiarkami samojezdnymi z koszem – zwrócił szczególną uwagę na kanał przelotowy do zbiornika, który jest szeroki i błyskawicznie wyciągany.

Dodatkowym atutem okazał się również hydraulicznie podnoszony agregat koszący, który podczas pokonywania przeszkód takich jak krawężniki i kostka brukowa bez problemu poradził sobie podczas przejazdu. Klient był na to szczególnie uczulony, gdyż w przypadku traktorka z systemem tnącym między osiami kół, w niektórych miejscach musiał podkładać drewnianą belkę, aby kosisko nie zawiesiło się na krawężniku.

Kolejnym punktem na korzyść FD 450 była prędkość maszyny (11 km/h) przy niezawodnym układzie kosząco-zbierającym oraz możliwość dokładnego zbierania trawy również przy cofaniu maszyną. Maszyna w przyszłości będzie również pełniła funkcję odkurzacza do liści, gdyż nadaje się do tego w 100%.

Dziękujemy za zaufanie kolejnemu Klientowi!

Urządzenie: