MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Uruchomienie i szkolenie z obsługi zestawu do zakładania ogrodów w firmie BetFlor - MASZYNY W OGRODZIE
zestaw do zakładania ogrodów, glebogryzarka separacyjna
10827
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10827,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Uruchomienie i szkolenie z obsługi zestawu do zakładania ogrodów w firmie BetFlor

Data

Listopad 09, 2017

Kategoria

Ciągniki jednoosiowe, Glebogryzarki separacyjne

Szczegóły

8 listopada dostarczyliśmy dla Klienta nasz najczęściej wybierany zestaw do firm ogrodniczych – traktorek Grillo G 110 z glebogryzarką separacyjną Condor 62 LIGHT, który został rozbudowany o glebogryzarkę przeciwbieżną i lemiesz zimowy. Dostawa poprzedzona była przeprowadzeniem pokazu w naszej firmie, podczas które pokazaliśmy wszystkie atuty maszyn Grillo i R2.

Urządzenie w sezonach letnich będzie głównie pracowało z separatorem kamieni. Bardzo rozsądną decyzją właścicieli było równoczesne wyposażenie się w glebogryzarkę przeciwbieżną, która będzie uzupełnieniem maszyny Condor i będzie pracować w mniej wymagającym terenie. Glebogryzarki Grillo z każdym traktorkiem są bardzo dobrze wyważone i nie wymagają praktycznie żadnego nakładu sił podczas pracy (między innymi dzięki hamulcom). Dodatkowym uzupełnieniem jest lemiesz zimowy 125 cm, który pozwala na wykorzystanie nośnika podczas opadów śniegu.

Dostawa naszych urządzeń każdorazowo poprzedzona jest szkoleniem i przekazaniem praktycznych wskazówek dot. użytkowania podczas pracy. Czas spędzony z Klientem i cierpliwe nauczenie obsługi zestawu to podstawa naszego działania.

Firma BetFlor z okolic Zawiercia dołącza do dużego grona odbiorców naszych profesjonalnych maszyn ogrodniczych. Dziękujemy za zaufanie!

Urządzenie: