MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Utrzymanie terenów zielonych kosiarką FD 450 / Warszawa / Firma DOM-SERWIS - MASZYNY W OGRODZIE
wysoki wyładunek, profesjonalna kosiarka, utrzymanie osiedli
10798
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-10798,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Utrzymanie terenów zielonych kosiarką FD 450 / Warszawa / Firma DOM-SERWIS

Data

Sierpień 11, 2017

Kategoria

Kosiarki zbierające

Szczegóły

Rok 2017 to bez wątpienia rok kosiarki FD 450, która stała się najczęściej wybieraną przez klientów maszyną serii.

Kolejnym zadowolonym użytkownikiem jest firma DOM-SERWIS, która świadczy całoroczne usługi w wielu miastach w Polsce. Prezentowana realizacja miała miejsce na osiedlu Ostoja Wilanów, które posiada 10 hektarów samych trawników do koszenia. Nasza maszyna podczas tak dużych zleceń współpracuje z innymi nośnikami (między innymi miniładowarkami Avant) i jest wysyłana do pracy na obszary z największą ilością przeszkód w ciągłej pracy jak drzewa, krzewy, place zabaw, itd.

Właściciel firmy DOM-SERWIS jest bardzo zadowolony z pracy naszej maszyny – podobnie sprawa ma się z pracownikiem, który na co dzień ją użytkuje. Operator – zapytany przez nas jak ocenia kosiarkę FD 450 – odpowiedział krótko:

10/10

Wielu klientów zastanawia się jak nasze maszyny radzą sobie przy tego typu zleceniach – odpowiedź jest bardzo prosta. Dla niezdecydowanych klientów proponujemy prezentację lub rozmowę z właścicielami maszyn.

Urządzenie: