MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Zakup karczownicy Grillo Climber seria 7 przez zakład komunalny z Mińska Mazowieckiego - MASZYNY W OGRODZIE
9385
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9385,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Zakup karczownicy Grillo Climber seria 7 przez zakład komunalny z Mińska Mazowieckiego

Data

Sierpień 10, 2016

Kategoria

Kosiarki do wysokiej trawy i na zbocza

Szczegóły

Za pośrednictwem naszego dilera w województwie mazowieckim – firmy Jackonet – w marcu 2016 roku dostarczyliśmy firmie komunalnej z Mińska Mazowieckiego nasze niezawodne urządzenie do koszenia wysokiej trawy – Climbera serii 7. Po pół roku od daty zakupu postanowiliśmy skontaktować się z zakładem i dowiedzieć się jak sprawuje się maszyna.

Efekt? – wg. kierownika ds. zakupów to najlepsza inwestycja w ostatnim czasie. Kosiarka doskonale radzi sobie z wysoką trawą oraz na dużych pochyłościach. Przed zakupem to właśnie pracy na zboczach najbardziej obawiała się dyrekcja firmy komunalnej, nawet pomimo zapewnień, że wszystkie nasze karczownice posiadają pompę olejową i centralny układ smarowania.

Przeprowadzona wcześniej prezentacja nie pozostawiła, żadnych wątpliwości – to najlepsze rozwiązanie jakie mogliśmy zaproponować. Bardzo cieszymy się, że nasza karczownica hydrostatyczna znalazła uznanie w oczach profesjonalnej firmy, która musi mierzyć się z dużo cięższymi warunkami niż klienci prywatni.

Urządzenie: