MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Zakup kosiarki Grillo FD 280 do winnicy pod Krakowem - MASZYNY W OGRODZIE
9387
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9387,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Zakup kosiarki Grillo FD 280 do winnicy pod Krakowem

Data

Wrzesień 15, 2016

Kategoria

Kosiarki zbierające

Szczegóły

Na przełomie września i października 2016 udało nam się sfinalizować zamówienie dla klienta, który potrzebował kosiarki do swojej winnicy w pobliżu Krakowa. Kluczowym dla Pana Pawła, właściciela firmy PROMET, było przednie kosisko, centralny system zbierania trawy oraz szerokość robocza, która powinna oscylować w granicy 110 cm. Klient w przeszłości posiadał „frontmowera”, więc doskonale zdawał sobie sprawę z korzyści płynących z tego rozwiązania, jednak tamta kosiarka pozbawiona była zasobnika.

Z racji nietypowego charakteru inwestycji przeprowadziliśmy u klienta pokaz, który pomógł Panu Pawłowi w podjęciu decyzji. FD 280 doskonale poradził sobie w winnicy na pochyłym terenie, który wynosi ponad 20%. Zestaw został uzupełniony o dodatkowe noże do mulczowania – tak, aby na co dzień nie zbierać trawy do kosza, a robić to w momencie gdy pojawią się liście, które mogą wywołać choroby roślin.

Urządzenie: