MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Przetestuj przed zakupem! - MASZYNY W OGRODZIE
11347
post-template-default,single,single-post,postid-11347,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Przetestuj przed zakupem!

  |   Aktualności

Zakup wielofunkcyjnej ładowarki czy profesjonalnej kosiarki komunalnej to inwestycja na lata. Od jej prawidłowego doboru zależy szybkość i jakość wykonania podejmowanych prac, a to z kolei wpływa na działalność przedsiębiorstwa czy gospodarstwa. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń – różnią się dostępnymi funkcjami, akcesoriami i przede wszystkim ceną.  Jak w takim razie dobrze wybrać sprzęt, aby spełniał nasze potrzeby, był w pełni wykorzystywany i długo służył? A gdyby tak podjąć decyzję po wcześniejszym przetestowaniu maszyny?

JAKOŚĆ KTÓRA PRZEKONUJE

W  firmie Serafin Maszyny rozumiemy, że każda złotówka powinna być dobrze zainwestowana, dlatego wychodzimy naprzeciw Klientom zainteresowanym ofertą fińskiej marki Avant czy włoskiej marki Grillo. Nasz zespół doświadczonych ekspertów zawsze podchodzi indywidualnie do każdego Klienta. Po zapoznaniu się z rodzajem działalności, wielkością gospodarstwa lub terenów zielonych oraz codziennymi potrzebami proponujemy odpowiedni sprzęt i akcesoria. Jednak pomoc w wyborze odpowiedniej maszyny to dopiero pierwszy etap –  zachęcamy wszystkich do testów w terenie! Tylko w ten sposób można sprawdzić funkcje i udogodnienia naszych ładowarek, kosiarek czy karczownic.  Jesteśmy pewni, że próbując raz naszych maszyn – docenicie ich jakość i funkcjonalność, co zaowocuje zakupem i wieloletnim zadowoleniem z użytkowania.

POKAZ ŁADOWARKI AVANT 

W ostatnim czasie nasi doradcy zaprezentowali możliwości wielofunkcyjnej ładowarki Avant 745 w gospodarstwie rolnym zajmującym się hodowlą krów i uprawą rolną na 60 hektarach. Celem pokazu było sprawdzenie udźwigu maszyny i wysokości podnoszenia pod kątem załadowania paszowozu. Ładowarka przegubowa Avant 745 dała prawdziwy popis zwrotności i znakomicie poradziła sobie z tym zadaniem!

Avant 745 pokaz 1

Avant 745 pokaz 2

Avant 745 pokaz 3

KARCZOWNICA GRILLO W STADNINIE KONI

Również niedawno odbył się pokaz karczownicy Grillo Climber 7.18 w stadninie koni pod Krakowem. W tych pięknych okolicznościach przyrody nasza karczownica doskonale poradziła sobie z naprawdę wysoką i gęstą trawą.

Climber 7.18 pokaz w stadninie koni

Climber 7.18 pokaz w stadninie koni

Warto pamiętać, że wybierając sprzęt marki Avant lub Grillo inwestujesz raz i korzystasz bez ograniczeń!

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK