MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Szukasz idealnej maszyny, która przygotuje grunt pod wysiew? - MASZYNY W OGRODZIE
9205
post-template-default,single,single-post,postid-9205,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Szukasz idealnej maszyny, która przygotuje grunt pod wysiew?

Szukasz idealnej maszyny, która przygotuje grunt pod wysiew?

  |   Uncategorized

Sterowanie Ciągniczka grilloJeżeli chcesz oszczędzić siły i czas, to poznaj naszą samojezdną maszynę, niezbędną przy pracach gruntowych. Dzięki niej pozbędziesz się kamieni, darni i rozdrobnisz bryły już w trakcie jednego przejazdu. Praca urządzenia zaowocuje idealną warstwą przekopanej ziemi.

Specjalnie dla naszych klientów i ich potrzeb, stworzyliśmy promocyjny pakiet, obejmujący jednoosiowy ciągnik Grillo G 110, który jest wyposażony w glebogryzarkę separacyjną Condor 62 light. W naszej serii Grillo ciągnik jednoosiowy G 110 to najpotężniejsza maszyna w ofercie serwisu. Tym samym jest to najpopularniejszy traktor z naszej oferty, który posiada najkorzystniejszy stosunek możliwości do ceny. Maszyna wyposażona jest w 6-cio biegową skrzynię, przy wyborze dowolnego rodzaju napędu (silnik benzynowy Honda 11,7 KM lub Diesel Lombardini 11 KM). Skrzynia posiada trzy biegi do przodu i trzy do tyłu.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wyposażenie urządzenia w blokadę mechanizmu różnicowego, a także w kierownicę posiadającą regulację i system antywibracyjny. Ponadto obracany układ sterowania umożliwia zainstalowanie czołowych akcesoriów, np. lemiesze lub kosiarki. Zaoferowana tutaj przez nas konfiguracja glebogryzarki separacyjnej, to tylko jedno z wielu rozwiązań jakie posiada ciągnik jednoosiowy. Można go wyposażyć w dodatkowy sprzęt, taki jak pługi, brony, kosiarki, a także szczotki i odśnieżarki wirnikowe.
Ta wytrzymała maszyna świetnie nadaje się do zastosowania glebogryzarki separacyjnej Condor 62 light włoskiego producenta R2. Wyposażenie to zaprojektowano w taki sposób, żeby zachowywało się doskonale w pracy na ograniczonych areałach. Jakość materiałów, użytych do wykonania maszyny jest na najwyższym poziomie. Już dziesiątki naszych klientów przekonało się o niezawodności i trwałości urządzenia.

Maszyna działa w ten sposób, że dokładnie oddziela kamienie i większe bryły, których nie da się rozdrobnić, od luźniejszej ziemi, która następnie przykrywa warstwę z niechcianymi elementami. Każda glebogryzarka separacyjna jest wyposażona w wał ażurowy, który ma za zadanie ugnieść i wyrównać przekopaną ziemię.

Dla Państwa komfortu powstał właśnie ten zestaw, który można wykorzystać, aby szybko i z łatwością przygotować glebę pod wysiew i to nawet na wymagających podłożach i terenach. Maszyna cieszy się powodzeniem nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także wśród firm ogrodniczych, które cenią sobie jego zwrotność, efektywność i niezawodność.

Ciągniki jednoosiowe Glebogryzarki separacyjne

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK