MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
TSW 2017 – udane rozpoczęcie sezonu - MASZYNY W OGRODZIE
10483
post-template-default,single,single-post,postid-10483,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Blog

TSW 2017 – udane rozpoczęcie sezonu

  |   Aktualności, Ciągniki jednoosiowe, Glebogryzarki samojezdne, Glebogryzarki separacyjne, Kosiarki, Ładowarki Avant

Środek stycznia to dla każdego szanującego się ogrodnika, sadownika i szkółkarza doskonała okazja do przygotowania się na nadchodzący sezon. Prace w polu i ogrodzie jeszcze nie ruszyły – dobrze jest więc zastanowić się co czeka nas w tym roku. Własnie w tym celu udaliśmy się na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, a każdy kto szukał doskonałego sprzętu do swoich prac mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany zaprezentowanymi urządzeniami.

11-12 stycznia do Warszawy zjechało ponad 260 wystawców z całej Polski. Przez dwa dni wystawy ponad 14 tysięcy odwiedzających mogło zobaczyć najnowsze trendy w rolnictwie i wysłuchać 50 wykładów na przeróżne tematy. Na takiej imprezie po prostu nie mogło nas zabraknąć!

Stoisko Avant / Grillo

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy kosiarkę samojezdną z koszem FD 450 oraz ciągnik jednoosiowy G 110 z glebogryzarką separacyjną R2 Condor 70. Na sąsiednim stoisku – firmy Rolar – prezentowana była z kolei kosiarka z zasobnikiem Grillo FD 280 oraz traktor jednoosiowy Grillo G 110 z niezastąpioną glebogryzarką. Stoisko wzbogacone było o pokazy filmowe, na których nasze maszyny radziły sobie nawet z najtrudniejszymi pracami.

Na targach TSW pojawili się głównie klienci z branży sadowniczej, ale nie brakowało również ogrodników, będących najszerszą grupą odbiorców naszych maszyn. Przecież wiosna już niedługo, a gdy będzie można wreszcie wyjechać w pole, to dobrze pracować z najlepszymi. Nie ustawały zapytania o flagowe ciągniki G 110, które doskonale współpracują z glebogryzarką separacyjną przy zakładaniu ogrodów oraz o specjalistyczne urządzenia do utrzymywania terenów zielonych.

Targi to jednak przede wszystkim ludzie. Miło było zobaczyć starych klientów oraz nowych, którzy poszukują nowych rozwiązań pod kątem prowadzonych działalności. Rokrocznie przybywa zadowolonych z naszych produktów użytkowników. Dziękujemy Wam wszystkim za pochlebne słowa i życzymy wielu sukcesów w Waszych pracach.

A kto nie był niech żałuje. My zapraszamy za rok!

AUTHOR - Aleksandra Smolińska