MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Wielofunkcyjne ciągniki jednoosiowe Grillo - MASZYNY W OGRODZIE
7846
post-template-default,single,single-post,postid-7846,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448
 

Wielofunkcyjne ciągniki jednoosiowe Grillo

  |   Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy – idealny na Twoją działkę.

Zadbana i pięknie zaaranżowana działka to marzenie niejednego właściciela ogródka czy dużej posesji. Prace jakie wykonujesz w ogrodzie mogą sprawić Ci jednak jeszcze większą przyjemność, dzięki naszemu ciągnikowi jednoosiowemu. Pozostaw mu najcięższe prace, ponieważ jest to urządzenie zaawansowane technologicznie i niezwykle praktyczne. Dzięki niemu szybko i bez większego wysiłku wykonasz potrzebne zabiegi dla Twojej ziemi.

Ciągnik jednoosiowy w międzyrzędziu.Chcesz, żeby plon się udał? Spulchnij dla niego ziemię precyzyjnie!

Na pewno wiesz, że doskonale spulchniona ziemia, to podstawa, pod efektywne plony. Zapewne wykonujesz tę ciężką fizyczną pracę, bo po prostu musisz, ale mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Grillo to wielofunkcyjny ciągnik, który posiada funkcję glebogryzarki wraz z obsypnikiem. Dzięki temu łatwo i dokładnie przekopiesz i nawieziesz ziemię. Szerokość pracy narzędzia jakim jest glebogryzarka to 50 do 70 cm. Istnieje też możliwość poszerzenia jej zasięgu do 83 cm.

Wiele funkcji w jednej maszynie, a wśród nich glebogryzarka z obsypnikiem.

Mozolne przekopywanie działki szpadlem jest czasochłonne i wyczerpujące fizycznie. Ponadto zabieg ten wzruszy ziemię tylko na głębokość kilkunastu centymetrów. Do tego przekopywanie ręczne jest bardzo nierównomierne, ponieważ szpadel wbijasz na różne głębokości. Taki sposób przygotowywania ziemi nie wpłynie na oczekiwany przez Ciebie rozwój roślin. Przy ręcznym przekopywaniu powstanie dużo nierozdrobnionych brył, a zatem ziemia nie jest dostatecznie i równomiernie napowietrzona. Twój plon nie uzyska jednostajnego wzrostu. W związku z tym rośliny nie mają warunków, aby dać efektowny plon. Jeżeli jednak zastosujesz glebogryzarkę, masz pewność, że ziemia zostanie przekopana na stałą głębokość, a wszelkie bryły będą dokładnie rozdrobnione. Zapewnisz w ten sposób swoim roślinom bardzo dobre dotlenienie podłoża, a sobie wysoką jakość plonów.

Piękny trawnik bez wysiłku.

Jedną z funkcji jednoosiowego traktorka jest kosiarka, która poradzi sobie z każdym areałem. Nie straszne jej skomplikowane ukształtowanie terenu, ani rodzaj koszonej roślinności. Kosiarka rotacyjna będzie pomocna przy pielęgnacji trawnika, listwowa kosiarka upora się z wysoką roślinnością, a kosiarka bijakowa z powodzeniem sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach o problematycznej gęstwinie.

Trzy kosiarki w jednej.

Zazwyczaj jednofunkcyjna maszyna kosząca nie poradzi sobie z innymi Twoimi wymogami, gdy np. jest przystosowana tylko do pielęgnacji trawnika. Rozważ zatem, że warto zaopatrzyć się w jedno urządzenie, które zaoszczędzi Ci miejsce, czas i wydatki, na kolejne maszyny. Cały ogród możesz szybko i przyjemnie pielęgnować dzięki temu jednemu ciągnikowi.

Ciągnik jednoosiowy G 55 ze szczotką do zamiatania

Z Grillo zadbasz o porządek na całej posesji.

Twój podjazd również wymaga, aby odpowiednio o niego zadbać. Kurz i brud ciężko usunąć miotłą, ponieważ nie oczyścimy go dokładnie, a ponadto tylko zmieciemy na bok wszystkie zanieczyszczenia. Wielofunkcyjny traktorek poradzi sobie z tym zadaniem be problemu. Zamontuj do niego szczotkę ze zbiornikiem i efektywnie oczyść swój podjazd lub otoczenie posesji wyłożone np. kostką. Dodatkowo możesz zamontować lemiesze aby odśnieżyć posesję. Posiadamy też w ofercie łańcuchy na koła oraz sprzęt rolniczy profesjonalnej firmy R2.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań.

Wielofunkcyjny ciągnik jednoosiowy jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają zadbany ogród, przy tym oszczędzając swoje siły i czas. Dzięki Grillo będziesz szybciej cieszyć się efektem swoich prac i odpoczywać w zadbanym otoczeniu. Piękny ogród i przyjemna praca to Twoja zasługa przy pomocy jednego urządzenia!

Zobacz modele ciągników jednoosiowych

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK