MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Zielone stoisko Avant i Grillo na Zieleń To Życie 2019 - MASZYNY W OGRODZIE
11460
post-template-default,single,single-post,postid-11460,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Zielone stoisko Avant i Grillo na Zieleń To Życie 2019

  |   Aktualności

Zielone maszyny do ogrodu Grillo i równie zielone miniładowarki Avant . A wszystko oczywiście na zielonej wykładzinie, w ramach wystawy Zieleń to życie 2019 – w EXPO XXI Warszawa od czwartku do soboty (5-7 września) prezentowaliśmy ofertę maszyn SERAFIN P.U.H.

Już pierwszego dnia pogoda poprawiła się, jak na zamówienie. W czwartek słońce z każdą godziną coraz mocniej i odważniej świeciło nad stolicą. Dzięki temu strefa leżaków ze sztuczną trawą przed budynkiem wystawy wypełniona była do ostatniego miejsca. Ale nie mniej odwiedzających przechadzało się w halach. Jednym z kilku stoisk czołowych producentów i dystrybutorów w kraju, na których prezentowano większe maszyny, było cieszące się sporą popularnością “zielone królestwo” Serafin Maszyny, z fińskimi ładowarkami przegubowymi Avant oraz włoskimi kosiarkami (i nie tylko) Grillo w rolach głównych.

Pytania, zdjęcia, gadżety i… kawa

Były odpowiedzi na liczne pytania, rozwiewanie wszelkich wątpliwości czy dokładne prezentowanie maszyn i ich możliwości. Do tego zdjęcia, szczególnie najmłodszych klientów, na samych maszynach. Na stoisku Serafin Maszyny, Avanta i Grillo nie zabrakło dobrej kawy czy gadżetów dla kolekcjonerów. A wzrok wszystkich przykuwały katalogi z trwającą jeszcze Wielką Promocją Niskich Cen ładowarek Avant!

Od czwartku do soboty nasi reprezentanci dowodzili w stolicy, że Zieleń to życie, a już w niedzielę można było ich spotkać – oczywiście wśród wszechstronnych ładowarek Avant – na Dniu Otwartych Drzwi Techmlek, firmy współpracującej z Serafin Maszyny.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK