MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Dni Otwarte 24 – 25 maja 2019 - MASZYNY W OGRODZIE
11104
post-template-default,single,single-post,postid-11104,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Dni Otwarte 24 – 25 maja 2019

  |   Aktualności

 

Z początkiem kwietnia ruszyły przygotowania do najważniejszego wydarzenia w naszej firmie – Dni Otwartych 2019. W tym roku organizowaliśmy je po raz czwarty. 24 i 25 maja ponownie spotkaliśmy się z naszymi partnerami i klientami w hali magazynowo produkcyjnej w Skale pod Krakowem.

Harmonogram imprezy był bardzo ambitny – wszystko po to, aby nasi goście mogli zapoznać się z ofertą maszyn i osprzętu oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych na ten dzień promocji. Oficjalnego powitania gości dokonał, jak co roku, pan Andrzej Serafin. Następnie zaprosił wszystkich na poczęstunek połączony z pokazami m.in. maszyn ogrodowych, konkursami i innymi licznymi atrakcjami.

Maszyny ogrodowe w akcji

Jako pierwsza została zaprezentowana najnowsza ładowarka  Avant 860i, która swoją premierę miała w kwietniu na targach Bauma w Monachium. Połączenie wysokiej mocy i wydajnej hydrauliki sprawiło, że model 860i to największa i najmocniejsza kompaktowa ładowarka marki Avant. Odwiedzający  na żywo przekonali się jak zwinnie porusza się z prędkością do 30km/h oraz jak szybko wymienia przystawki. Goście mogli również podziwiać takie modele jak elektryczny E6, świetny do prac komunalnych 635, 528 czy 750 z kabiną typu DLX.

avant-860

Stoisko ze maszynami marki Grillo również budziło duże zainteresowanie. Nasi eksperci przedstawiali wszystkie właściwości kosiarek samojezdnych oraz pomagali w wyborze odpowiedniego modelu. Odwiedzający mieli także okazję zapoznać się z karczownicami Climber 7.18, 8.22 i 10.27 oraz ciągnikiem  G110 z różnymi akcesoriami.  Takie spotkania są niezwykle ważne, ponieważ dają możliwość sprawdzenia obsługi konkretnego modelu, jego gabarytów czy sposobu czyszczenia.

Rywalizacja

Duża atrakcją dla wszystkich uczestników naszych Dni Otwartych był sobotni konkurs sprawności operatorskiej zorganizowany przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Avant Tournament, bo tak oficjalnie nazywała się ta konkurencja, zgromadził liczną publiczność i wzbudził wielkie emocje. Z 15 uczestników, którzy wykazali się sporymi umiejętnościami, konkurs wygrał Pan Maciej Majewski. Wszyscy operatorzy otrzymali nagrody w postaci koszulek, plecaków czy mini wersji ładowarki Avant.

konkurs-2

Prawdziwy piknik

Dla naszych gości przygotowaliśmy grilla i słodki poczęstunek, aby w przerwie od pokazów i zwiedzania mogli porozmawiać i zacieśnić więzi z innymi przedsiębiorcami. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach imprezy, na których czekały rysunki, balony i oczywiście słodkie co nieco. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość kierowania naszymi maszynami i zabawa w prawdziwego operatora, oczywiście pod czujnym okiem dorosłych.

grill-i-goscie

Cieszymy się, że z roku na rok coraz więcej osób odwiedza nasze Dni Otwarte. Jest to niezmiennie doskonała okazja do nawiązania bliższej relacji z naszymi klientami oraz wsłuchania się w ich potrzeby i sugestie w swobodnej i rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia za rok! 

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK