MASZYNYOGRODNICZE.com
Zakupy
MASZYNYWOGRODZIE.com
  • A.SERAFIN-MASZYNY SKA
    32-043 Skała ul. Rzemieślnicza 6
    biuro@maszynywogrodzie.com
    tel. +48 12 419 45 45
Grillo FD 450 w Pałacu w Szałszy - MASZYNY W OGRODZIE
11315
post-template-default,single,single-post,postid-11315,single-format-standard,theme-elision,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-12448

Blog

Grillo FD 450 w Pałacu w Szałszy

  |   Aktualności, Kosiarki

Kosiarki Grillo świetnie nadają się do koszenia różnorodnego terenu. Mniejsze i większe wzniesienia, krzewy oraz inna architektura ogrodowa nie stanowią problemu dla naszych maszyn.  Są kompaktowe, zwinne, a przy tym bardzo wydajne i proste w obsłudze. Jeden z najczęściej kupowanych modeli – Grillo FD 450 –  trafił tym razem na Śląsk, do Pałacu w Szałszy.

Szałsza znajduje się w okolicy Tarnowskich Gór. Pierwszy barokowy budynek został postawiony tam obok Kościoła w II połowie XVIII wieku dla Anny von Winter. Pałac zyskał swój ostateczny neogotycki kształt w  latach 70 XIX wieku, kiedy w jego posiadanie weszła rodzina von Groeling. Obecnie budynek należy do prywatnego właściciela. Jest wspaniale utrzymany i zadbany a cała posiadłość robi ogromne wrażenie.

img_2416

Wybrana kosiarka Grillo FD 450 to wyjątkowy model. Wyposażona jest w 18-konny, wydajny silnik B&S. Agregat tnący, który umieszczony jest z przodu urządzenia, zapewnia doskonałą widoczność obszaru koszenia. Urządzenie posiada wydajność do 8000 m2/h i doskonale sprawdzi się zarówno do przydomowej pielęgnacji trawnika oraz do użytku komercyjnego.

Grillo FD 450 w Szałszy

450-litrowy zasobnik pozwoli natomiast na komfortową pielęgnację trawnika bez obawy o pozostające resztki niezebranej trawy. Zapełnienie zbiornika zawsze sygnalizowane jest automatycznym odłączeniem dopływu prądu do systemu tnącego, a jego opróżnianie odbywa się za pomocą elektrycznego siłownika. Dużą zaletą FD 280 jest także wysoka zwrotność – wewnętrzny promień skrętu wynosi zaledwie 30 cm; oraz wysoki komfort jazdy na który składa się regulowana kierownica i siedzisko.

Zapraszamy na film z pierwszego pokazowego koszenia – LINK TUTAJ

 

 

AUTHOR - IZABELA BEDNARCZYK